Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Навіщо кальяну дифузор. Як його зробити вдома?

Що робить дифузор, запитаєте Ви? Все просто - він розбиває потік повітря, який потрапляє в колбу разом з димом в процесі затягування на дрібні-дрібні бульбашки. Здавалося б, що тут такого особливого і кому це потрібно. Але вже немає, завдяки дифузора тяга стає легшою, а дим краще фільтрується. Так шуму від кальяну набагато менше, ніж зазвичай.

Отже, в чому суть і завдання дифузора

Головним завданням дифузора, безумовно, буде зробити тягу легшою. Варто віддати належне цьому пристосуванню, адже у нього це виходить. Через те, що замість великих бульбашок в колбі стає багато маленьких, що робить циркуляцію повітря краще, а тягу легше. Також більше кількість бульбашок сприяє кращому контакту диму і води, яка в наслідок очищає його. При цьому шум кальяну трохи приглушається і не так помітний в процесі куріння.

Що, якщо немає дифузора? Як його зробити самому

Використовуючи пластик або силікон можна вирішити проблему з відсутністю дифузора. При цьому варто розуміти, що його на багато покурити не вистачило, на відміну від покупного аксесуара.

Застосувати сам дифузор не складно, головне враховувати той факт, що аксесуар повинен знаходитися в кінці погружной трубки. Якщо шахту заздалегідь змочити водою, то дифузор легше насунутих на неї. Але врахуйте і те, що в процесі куріння дифузор може злетіти з шахту в воду. Це нестрашно, але все ж трохи дискомфортно.

Отже, що нам може стати в нагоді

 1. Фольга або гумка

Якщо це фольга, то з неї ми робимо невеликий квадрат. На ньому ми заздалегідь помічаємо, який діаметр потрібно виконати, враховуючи діаметр шахти, і робимо дірку. Тепер просовуємо шахту, зміцнюючи дифузор гумкою, запобігаючи цим самим його ковзання.

 1. Пластикова банку

Наприклад, беремо баночку від плівки для фотоапарата і, виконавши в ній отвір, поміщаємо на шахту. Крім отвори для шахти потрібно зробити ще дірочки в самих стінках банки. Варто зазначити, що такий дифузор більш довговічний попереднього.

 1. Шланг

Для цього беремо шланг, який зможе щільно стикатися з шахтою. Шланг одягається на занурювальну трубку, його отвір не чути, і в ньому проробляються дрібні дірочки.

 1. Пластиковий міхур з кришкою

Знайти таку кулю-міхур важко, але можливо. Його застосування найбільш практично, так як кришка сама по собі щільно пристає. На кришці, як зазвичай робляться дірки. Сам дифузор може використовуватися кілька разів.

А тепер про те, в чому різниця між саморобним і покупним дифузором

Саморобний дифузор

Покупний дифузор

Тяга не сильно змінюєтьсяТяга стає легше і плавніше
Дим непогано фільтрується, при цьому новачки цього і не помітятьДим фільтрується, а шум кальяну зводиться до мінімуму
Тяга хоч і сильно змінюється, але все ж стає приємнішеДим краще охолоджується

Підсумок можна зробити один: якщо дифузора немає, його можна зробити самому, але краще купити готовий аксесуар і вирішити свою проблему раз і назавжди. Тим більше що ціна на дифузор в межах розумного.

Коментарі: 0

  Вас может заинтересовать

  Оригинальный кальян Amy Deluxe 1200
  Кальян AMY DELUXE - 1200 - одна з кращих новинок від іменитого німецького бренду. Курильний прилад сподобався багатьом українським курцям. При створенні були ви...
  Виробник:
  AMY
  Категорія:
  Кальяни AMY DeLuxe
  3082 грн.
  Чаша RS Bowls SI (Searching for Ideal) черный
  На сьогоднішній день вибрати чашу до свого курильні прилади буде важко хіба що з самим визначенням її моделі. Адже асортимент цих виробів настільки великий, що ...
  Виробник:
  RSBowls
  Категорія:
  Глиняні
  173 грн.
  -3 %
  Шахта для кальяна Alpha Hookah Kappa
  Компанія-виробник цього виробу давно на кальянном ринку і представляє свій, хоч і не великий асортимент кальянів, але досить унікальний. Кожне її пристрій відрі...
  Виробник:
  Alpha Hookah
  Категорія:
  Alpha Hookah
  4412 грн.
  4280 грн.
  Шило для кальяна Sunpipe Odin
  ККальян сам по собі дуже цікавий і привабливий прилад. Курити його подобатися багатьом людям. А сам пристрій складається з безлічі елементів, як основних, так і...
  Виробник:
  Sunpipe
  539 грн.
  Ершик для колбы Storm
  Чистота курильного приладу - основний критерій хорошого і якісного процесу куріння. В процесі експлуатації на стінках судин залишається осад і забруднення, які ...
  Виробник:
  No Brand
  101 грн.
  Кальян Kaya Inox Carbon 630CE Lounge
  Німецька компанія Kaya займає лідируючі позиції на кальянном ринку. І це неспроста, так як її товари славляться високою якістю, а курильний процес з їх допомого...
  Виробник:
  Kaya Shisha
  Категорія:
  Кальяни Kaya Inox
  4934 грн.

  Схожі статті

  • Швидка доставка
   в будь-яку точку

  • Всебічна захищеність
   покупця

  • Зручні способи
   оплати

  • Товар можна обміняти
   по гарантії