Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Навіщо кальяну дифузор. Як його зробити вдома?

Що робить дифузор, запитаєте Ви? Все просто - він розбиває потік повітря, який потрапляє в колбу разом з димом в процесі затягування на дрібні-дрібні бульбашки. Здавалося б, що тут такого особливого і кому це потрібно. Але вже немає, завдяки дифузора тяга стає легшою, а дим краще фільтрується. Так шуму від кальяну набагато менше, ніж зазвичай.

Отже, в чому суть і завдання дифузора

Головним завданням дифузора, безумовно, буде зробити тягу легшою. Варто віддати належне цьому пристосуванню, адже у нього це виходить. Через те, що замість великих бульбашок в колбі стає багато маленьких, що робить циркуляцію повітря краще, а тягу легше. Також більше кількість бульбашок сприяє кращому контакту диму і води, яка в наслідок очищає його. При цьому шум кальяну трохи приглушається і не так помітний в процесі куріння.

Що, якщо немає дифузора? Як його зробити самому

Використовуючи пластик або силікон можна вирішити проблему з відсутністю дифузора. При цьому варто розуміти, що його на багато покурити не вистачило, на відміну від покупного аксесуара.

Застосувати сам дифузор не складно, головне враховувати той факт, що аксесуар повинен знаходитися в кінці погружной трубки. Якщо шахту заздалегідь змочити водою, то дифузор легше насунутих на неї. Але врахуйте і те, що в процесі куріння дифузор може злетіти з шахту в воду. Це нестрашно, але все ж трохи дискомфортно.

Отже, що нам може стати в нагоді

 1. Фольга або гумка

Якщо це фольга, то з неї ми робимо невеликий квадрат. На ньому ми заздалегідь помічаємо, який діаметр потрібно виконати, враховуючи діаметр шахти, і робимо дірку. Тепер просовуємо шахту, зміцнюючи дифузор гумкою, запобігаючи цим самим його ковзання.

 1. Пластикова банку

Наприклад, беремо баночку від плівки для фотоапарата і, виконавши в ній отвір, поміщаємо на шахту. Крім отвори для шахти потрібно зробити ще дірочки в самих стінках банки. Варто зазначити, що такий дифузор більш довговічний попереднього.

 1. Шланг

Для цього беремо шланг, який зможе щільно стикатися з шахтою. Шланг одягається на занурювальну трубку, його отвір не чути, і в ньому проробляються дрібні дірочки.

 1. Пластиковий міхур з кришкою

Знайти таку кулю-міхур важко, але можливо. Його застосування найбільш практично, так як кришка сама по собі щільно пристає. На кришці, як зазвичай робляться дірки. Сам дифузор може використовуватися кілька разів.

А тепер про те, в чому різниця між саморобним і покупним дифузором

Саморобний дифузор

Покупний дифузор

Тяга не сильно змінюєтьсяТяга стає легше і плавніше
Дим непогано фільтрується, при цьому новачки цього і не помітятьДим фільтрується, а шум кальяну зводиться до мінімуму
Тяга хоч і сильно змінюється, але все ж стає приємнішеДим краще охолоджується

Підсумок можна зробити один: якщо дифузора немає, його можна зробити самому, але краще купити готовий аксесуар і вирішити свою проблему раз і назавжди. Тим більше що ціна на дифузор в межах розумного.

Коментарі: 0

  Вас может заинтересовать

  Щипцы для кальяна Storm
  Безпечне використання кальяну складно уявити без застосування спеціальних аксесуарів. Щипці - практичне виріб, без якого не обійтися при роботі з вугіллям. Комп...
  Виробник:
  No Brand
  Категорія:
  Щипці
  160 грн.
  -5 %
  Шахта для кальяна Karma 3.0
  Кожен кальян має шахту, яка виконує дуже важливу роль для всього курильного процесу. Але як би там не було, вибираючи цей пристрій, кожному хочеться знайти для ...
  Виробник:
  Karma
  Категорія:
  Karma
  5328 грн.
  5062 грн.
  Оригинальный кальян Yahya ZL03
  Знаменитий американський виробник кальянів Яхья не стоїть на місці. Бренд регулярно радує новинками з цікавими виконаннями по дизайну і використовуваним матеріа...
  Виробник:
  Yahya
  Категорія:
  Кальяни Yahya
  1380 грн.
  Кальян Yahya 570
  Завдяки компанії Yahya кожен бажаючий зможе дозволити собі купити якісний кальян і насолоджуватися ним в повне своє задоволення. Ці пристрої, незважаючи на неве...
  Виробник:
  Yahya
  Категорія:
  Кальяни Yahya
  2079 грн.
  Шахта для кальяна Палка
  Кальян PALKA українського виробництва - універсальний варіант для використання в домашніх умовах і кальяну закладах. Наргіле об'єднав в собі вдалі рішення д...
  Виробник:
  No Brand
  1649 грн.
  Колба для кальяна Amy SS 20.02
  Компанія Емі Делюкс займається виготовленням не просто кальянів, а справжніх творів мистецтва. В асортименті виробника можна зустріти комплектуючі та аксесуари,...
  Виробник:
  AMY
  Категорія:
  На різьбі
  1594 грн.

  Схожі статті

  • Швидка доставка
   в будь-яку точку

  • Всебічна захищеність
   покупця

  • Зручні способи
   оплати

  • Товар можна обміняти
   по гарантії