Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Навіщо кальяну дифузор. Як його зробити вдома?

Що робить дифузор, запитаєте Ви? Все просто - він розбиває потік повітря, який потрапляє в колбу разом з димом в процесі затягування на дрібні-дрібні бульбашки. Здавалося б, що тут такого особливого і кому це потрібно. Але вже немає, завдяки дифузора тяга стає легшою, а дим краще фільтрується. Так шуму від кальяну набагато менше, ніж зазвичай.

Отже, в чому суть і завдання дифузора

Головним завданням дифузора, безумовно, буде зробити тягу легшою. Варто віддати належне цьому пристосуванню, адже у нього це виходить. Через те, що замість великих бульбашок в колбі стає багато маленьких, що робить циркуляцію повітря краще, а тягу легше. Також більше кількість бульбашок сприяє кращому контакту диму і води, яка в наслідок очищає його. При цьому шум кальяну трохи приглушається і не так помітний в процесі куріння.

Що, якщо немає дифузора? Як його зробити самому

Використовуючи пластик або силікон можна вирішити проблему з відсутністю дифузора. При цьому варто розуміти, що його на багато покурити не вистачило, на відміну від покупного аксесуара.

Застосувати сам дифузор не складно, головне враховувати той факт, що аксесуар повинен знаходитися в кінці погружной трубки. Якщо шахту заздалегідь змочити водою, то дифузор легше насунутих на неї. Але врахуйте і те, що в процесі куріння дифузор може злетіти з шахту в воду. Це нестрашно, але все ж трохи дискомфортно.

Отже, що нам може стати в нагоді

 1. Фольга або гумка

Якщо це фольга, то з неї ми робимо невеликий квадрат. На ньому ми заздалегідь помічаємо, який діаметр потрібно виконати, враховуючи діаметр шахти, і робимо дірку. Тепер просовуємо шахту, зміцнюючи дифузор гумкою, запобігаючи цим самим його ковзання.

 1. Пластикова банку

Наприклад, беремо баночку від плівки для фотоапарата і, виконавши в ній отвір, поміщаємо на шахту. Крім отвори для шахти потрібно зробити ще дірочки в самих стінках банки. Варто зазначити, що такий дифузор більш довговічний попереднього.

 1. Шланг

Для цього беремо шланг, який зможе щільно стикатися з шахтою. Шланг одягається на занурювальну трубку, його отвір не чути, і в ньому проробляються дрібні дірочки.

 1. Пластиковий міхур з кришкою

Знайти таку кулю-міхур важко, але можливо. Його застосування найбільш практично, так як кришка сама по собі щільно пристає. На кришці, як зазвичай робляться дірки. Сам дифузор може використовуватися кілька разів.

А тепер про те, в чому різниця між саморобним і покупним дифузором

Саморобний дифузор

Покупний дифузор

Тяга не сильно змінюєтьсяТяга стає легше і плавніше
Дим непогано фільтрується, при цьому новачки цього і не помітятьДим фільтрується, а шум кальяну зводиться до мінімуму
Тяга хоч і сильно змінюється, але все ж стає приємнішеДим краще охолоджується

Підсумок можна зробити один: якщо дифузора немає, його можна зробити самому, але краще купити готовий аксесуар і вирішити свою проблему раз і назавжди. Тим більше що ціна на дифузор в межах розумного.

Коментарі: 0

  Вас может заинтересовать

  Шахта для кальяна Union Hookah Comics Series Marvel
  Тим що кальяни можуть мати іноді дуже і дуже незвичайний зовнішній вигляд, не здивуєш вже нікого. Але все ж, російської компанії Union Hookah вийшло це зробити,...
  Виробник:
  Union Hookah
  Категорія:
  Union Hookah
  5266 грн.
  Чаша для кальяна Облако Mono Phunnel M
  Чаша для кальяну Oblako Mono Phunnel M - це одна з найбільш затребуваних і популярних моделей. Виріб виконаний з високоякісної білої глини. Такий матеріал забез...
  Виробник:
  Облако
  Категорія:
  Глиняні
  357 грн.
  Новинка
  Щипцы для кальяна Yahya ASRT
  Сперечатися про те, який саме з аксесуарів для кальяну найважливіше - безглуздо. Адже кожен пристрій, кожен девайс має своє призначення і однаково важливий. Точ...
  Виробник:
  Yahya
  Категорія:
  Щипці
  145 грн.
  Кальян Amy Deluxe Swing (053) Hot Screen
  Красива, яскрава і стильна - це те, що так в точку описує модель цього курильного приладу. Його виробник, всесвітній бренд Amy Deluxe використовував останні роз...
  Виробник:
  AMY
  Категорія:
  Кальяни AMY DeLuxe
  2362 грн.
  Ершик для шахты Embery
  Кальянная індустрія стрімко розвивається, і такий вид куріння давно покинув межі Сходу. На сьогоднішній день існує багато виробників, що пропонують свої курильн...
  Виробник:
  Embery
  88 грн.
  Шахта для кальяна Embery MONO Wave - raspberry
  Українська компанія Embery успішно вийшла на кальянний ринок, представляючи на ньому ряд своїх курильних пристроїв. При цьому всі вони однаково якісні, але ориг...
  Виробник:
  Embery
  Категорія:
  Еmbery
  2632 грн.

  Схожі статті

  • Швидка доставка
   в будь-яку точку

  • Всебічна захищеність
   покупця

  • Зручні способи
   оплати

  • Товар можна обміняти
   по гарантії