Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

  Розпал вугілля для кальяну

  Ціна:-
  Від
  Догрн.
  Фільтри

  Коротко

  Детально

  Электрическая плита Hot Turbo 500W
  Палити кальян і готувати його до цього процесу зовсім різні речі. Говорити що це складно - буде не правильно. Але в той же час якщо у Вас немає всіх необхідних ...
  Виробник:
  AMY
  360 грн.
  Плита для розжига углей К - 600
  Якщо хтось ще не знає, що перш ніж почати курити кальян, то його потрібно підготувати до цього процесу. При цьому готувати його не так легко як палити. І перше,...
  Виробник:
  No Brand
  414 грн.
  Электрическая плита Amy Hot Turbo 1000W
  Якщо хтось вважає, що для власного курильного приладу досить мати всього лише найосновніші його складові, то це дуже спірне питання. Так, звичайно курити кальян...
  Виробник:
  AMY
  564 грн.
  Печь для углей Turbo
  Для того, щоб палити кальян досить мати лише його основні складові. Але для того, щоб його приготувати цього, на жаль, мало. Купити піч для вугілля Turbo - це з...
  Виробник:
  No Brand
  629 грн.
  Разжигатель угля Evolution
  Для тих, хто любить палити кальян і має такий пристрій у себе вдома, незабаром стане питання розпалювання вугілля. Варто зазначити, що для кальяну закладів це п...
  Виробник:
  Yahya
  741 грн.
  Печь для розжига угля Hate Bazooka
  На сьогоднішній день палити кальян стало досить велика кількість людей. Шанувальники такого виду куріння все частіше купують ці пристрої собі особисто, що дає ї...
  Виробник:
  Hate
  809 грн.
  Плитка для кальяна Amy Primer Tornado
  Кожен кальянщик знає, що перш ніж почати курити кальян, його ще потрібно приготувати. При цьому що процес його приготування не такий легкий і приємний як саме к...
  Виробник:
  AMY
  1099 грн.
  Печь для углей Amy Helix
  Кожен кальянщик знає, що перш ніж приступити до приємного процесу куріння потрібно спершу підготувати кальян. І часом зробити цей не так легко як, здається. І т...
  Виробник:
  AMY
  1232 грн.

  Розпал для вугілля кальяну - це спеціальні пристрої, що допоможуть розігріти різні варіанти вугілля, швидко і безпечно для курця. Так, кокосове вугілля, який обирає більшість користувачів, має безліч плюсів і один недолік, його важко розжарити. Виробники змогли вирішити цю задачу, пропонуючи кілька варіантів приладів. На нашому сайті представлена: грубки, плитки, пальники, електричний розпал вугілля різних конструкцій від перевірених виробників.

  Варіанти приладів для розпалювання вугілля

  Всі розробки компаній для швидкої і безпечної підготовки кальяну до куріння, а саме розпалювання вугілля можна розділити на дві категорії: електричні та газові прилади.

  Електричні плитиПлитка для розпалювання вугілля в більшості варіантів має невеликий розмір, зручна і практична в використанні, рівномірно прогріває. Єдиний мінус - залежність від електричної мережі, їх не можна взяти на природу.

  Газові горілки

  Пальник для розпалювання вугілля - це маленьке і компактне пристрої, що за кілька хвилин розпалює вугіллячко. Але при цьому, важливо вчасно зарядити пальник - запальничку газом. Серед недоліків можна назвати нерівномірне нагрівання вугілля, адже потік вогню спрямований в одну сторону і складно знайти баланс, прогріву другу.

  Серед популярних брендів, що випускають такі курильні вироби можна виділити компанії Amy, Ager, Magix і ін. Всі вони роблять ставку на якісність приладів, максимальну зручність в експлуатації.

  Особливості застосування пристроїв для розпалювання вугілля

  Постійно розжарювати вугілля для підготовки кальяну на звичайній плиті дуже незручно і травмоопасно. У закладах швидкий розпал має і фінансову вигоду. Для спрощення процесу були розроблені спеціальні пристрої - електричні плити, печі та газові пальники, запальнички.
  Як користуватися таким незвичайним девайсом? Питання, яке задають собі багато курців. Розглянемо на прикладі як працює популярна серед користувачів плита для розпалювання для кальяну. Після підключення до електрики спіраль приладу нагрівається до потрібного температурного показника. Далі вугілля розміщують в ємність з металу і рівномірно розжарюють на плитці. Закінчення процесу часто сповіщає вмонтований датчик. Загалом, середній час нагрівання 5 хвилин.
  Сучасна піч для розпалювання вугілля має ручки, що зручні для транспортування приладу і спеціальну підставку в комплектації. Конструкція швидко і просто збирається, має компактні розміри для збереження.

  Піч для розпалювання вугілля кальяну: огляд переваг

  Тривалі розробки компаній дозволили отримати ефективні пристрої для розпалювання вугілля з безліччю позитивних характеристик:

  • Показником потужності близько 600 Вт;
  • Розпеченого вугілля за час до 5 хвилин;
  • Продумані доповнення, у вигляді бортиків, ручок і підставок для безпечного перенесення.

  Найчастіше електричний розпал для вугілля купити оптом вибирають власники ресторанів, лаунж зон і кальяну. Кілька приладів дозволяють максимально швидко забезпечити потрібною кількістю вугілля всі кальяни. При цьому зробити це якісно, ​​рівномірно розподілити тепло, для тривалого процесу куріння.

  Піч для розпалювання вугілля може стати цікавим і практичним подарунком для власників кальянів, які люблять насолоджуватися димом в колі друзів.

  Якісна горілка, плитка для розпалювання вугілля повинні бути виконані з надійних матеріалів, що мають гарантії від виробників.

  Вопросы и ответы

  ❓ Чи можна виконати розпал вугілля для кальяну в домашніх умовах?
  Для того, щоб виконати розпал вугілля для кальяну не обов'язково володіти спеціальними навичками або володіти сучасним обладнанням. Розпалити вугілля можна в домашніх умовах, якщо для цього використовувати спеціальні пристрої. Придбати їх можна в інтернет-магазині «Купити кальян».
  ❓ Які пристрої потрібні для розпалювання кальяну?
  Щоб виконати правильний і рівномірний розпал вугілля для кальяну, не обійтися без спеціальних переносних електричних плит або газових пальників. У каталозі інтернет-магазину «Купити кальян» представлено безліч модифікацій, тому підібрати оптимальну модель буде досить просто.
  👉 Як вибрати пристрій для розпалювання вугілля?
  Вибираючи пристрій для розпалювання вугілля, необхідно звернути увагу на його технічні характеристики і модифікацію. Не у всіх випадках буде зручно використовувати електричну плиту, іноді оптимальніше буде зупинити свій вибір на пальнику або навпаки.
  • Швидка доставка
   в будь-яку точку

  • Всебічна захищеність
   покупця

  • Зручні способи
   оплати

  • Товар можна обміняти
   по гарантії