Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Y.K.A.P. (Я.К.А.П.): шахти для кальянів

y.k.a.p. logo

Y.K.A.P. - є китайським брендом, який знайшов свою популярність, на нашому ринку приблизно починаючи з 2016 року. Цей виробник займається виробництвом кальянів і інших аксесуарів до них (щипці, мундштук, чаші).

Варто відзначити, що кальяни бренду Y.K.A.P. відносяться до ряду premium, але їх ціна доступна багатьом бажаючим, що і є перевагою цього бренду. Налічується п'ять моделей кальянів від Y.K.A.P., які відрізняються високою якістю і мають свій унікальний дизайн. це: Pro; Slim; Killer; Loco; Pro Wood.

Такі кальяни мають свою особливу систему з'єднання, що забезпечує повну герметичність і, як результат, високоякісний процес куріння. Незважаючи на те, що велику популярність цей бренд так і не досяг, його товари гідні поваги і можуть використовуватися як в домашньому застосуванні, так і для відповідних закладів.

Фільтри

Коротко

Детально

Шахта для кальяна Y.K.A.P. Loco
Російська компанія Y.K.A.P. давно відома своїми виробами, що мають елегантний зовнішній вигляд. Всі прилади Юкап мають своїх шанувальників і дарують їм приємний...
Виробник:
Y.K.A.P.
3560 грн.
Шахта для кальяна Y.K.A.P. Pro
Кальяни Y.K.A.P. відрізняються своїм стилем оформлення, якістю як самого по собі вироби і високими курильними характеристиками. Це ті пристрої, які можна смілив...
Виробник:
Y.K.A.P.
5436 грн.
 • Швидка доставка
  в будь-яку точку

 • Всебічна захищеність
  покупця

 • Зручні способи
  оплати

 • Товар можна обміняти
  по гарантії