Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Виробник VZ Hookah (ВЗ Хука): кальяни та аксесуари

vz hookah logo

VZ Hookah - це російський бренд, який увійшов на ринок дуже не помітно, але став популярним досить швидко. Цьому виробникові вдалося здивувати багатьох. А саме тим, що він використовував для своїх приладів мідь, в той час як всі інші віддавали перевагу стали і алюмінію.

Саме кальяни з міді стали візитною карткою цього бренду. І, що найцікавіше, купують їх як для домашнього застосування, так і для відповідних закладів. А їхній стиль оформлення робить ці пристрої здібними гармонійно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр.

На сьогоднішній день VZ Hookah випускає кальяни двох серій: з міді і з нержавіючої сталі. Так само не відстає він і із аксесуарами, асортимент яких досить різноманітний. Що стосується ціни, то вона вища за середню. Але продукт того варто, вже точно!

Фільтри

Коротко

Детально

Кальян VZ Hookah Cooper
Цей російський виробник зумів здивувати кожного кальянного цінителя. Його прилади - це повна протилежність тому, що ми звикли бачити. Кожному, хто шукає особлив...
Виробник:
VZ Hookah
Категорія:
Кальян
11320 грн.
Кальян VZ Hookah Full Metal
Більшість кальянів, представлених на ринку схожі один на одного. Але цей курильний прилад може стояти на протилежній від них стороні. Для всіх любителів незвича...
Виробник:
VZ Hookah
Категорія:
Кальян
11342 грн.
 • Швидка доставка
  в будь-яку точку

 • Всебічна захищеність
  покупця

 • Зручні способи
  оплати

 • Товар можна обміняти
  по гарантії