Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Виробник Starbuzz (Старбаз): кальяни, шахти та аксесуари

starbuzz logo

Starbuzz - американський бренд, створений в 2005 році. Першим, що випустив цей виробник, був тютюн. Він відрізнявся своєю високою якістю і вважався ідеальним в своєму роді. На сьогоднішній день існує 20 різновидів тютюну цього виробника, який в числі трьох найкращих тютюну в усьому світі.

З 2014 року після виставки в Лас-Вегасі, на якій Starbuzz представив свою першу шахту ця компанія почала випускати і їх. При цьому шахта, точно так само як і тютюн має високу якість і гарантію на 5 років чудовою служби.

Налічується 7 різновидів шахт цього бренду і всі вони відносяться до premium класу. Відрізняються шахти один від одного своїм оформленням, але кожна з них дарує курцеві приємний процес куріння. Це гідні прилади для справжніх цінителів кальянної культури.

Фільтри

Коротко

Детально

Kaloud Lotus Starbuzz Nar Heat
На сьогоднішній день кальянная індустрія стрімко розвивається, як і все інше в нашому світі. Так і традиція палити кальян давно покинула прибудови східних країн...
Виробник:
Starbuzz
Категорія:
Kaloud Lotus
3438 грн.
-20 %
Шахта для кальяна Starbuzz Atlantis ICE Short
Starbuzz Atlantis ICE Short - це надміцний і стильний кальян американського виробництва. Висота кальяну в повній збірці складає 73 см, що ідеально підходить для...
Виробник:
Starbuzz
9929 грн.
7944 грн.
 • Швидка доставка
  в будь-яку точку

 • Всебічна захищеність
  покупця

 • Зручні способи
  оплати

 • Товар можна обміняти
  по гарантії