Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Виробник Mr. Wood (Мр. Вуд)

Mr. Wood

Бренд MR. WOOD є турецьким брендом, який випускає по-справжньому унікальні курильні прилади, що підкорюють навіть самого упередженого курця. Виробам притаманна елегантність, свій власний дизайн і, звичайно ж, турецька стиль куріння.

Виробляються кальяни із застосуванням ручної роботи, що гарантує ексклюзивність і неповторність. Як матеріал для шахти використовується дерево рідкісної і дорогої породи. Це і є візитна картка цього бренду, точно так само як кришталева колба в його кальяни.

Варто віддати належне цій турецької компанії, так як вона дуже успішно вийшла на кальянний ринок і дуже швидко зайняла там свою нішу. Її товари знають багато кальянщики і не тільки в Туреччині, але і за її межами, український ринок не є тому виключенням. Стиль, якість, вишуканість - то, що так цінують споживачі в кальянів цього турецького бренду.

Фільтри

Коротко

Детально

Кальян Mr. Wood S-4
Як же приємно мати в своєму розпорядженні гарний кальян. А ще приємніше, якщо він дарує високоякісний процес куріння. Якраз такі прилади пропонує споживачеві ко...
Виробник:
Mr. Wood
Категорія:
Кальян
7295 грн.
Кальян Mr. Wood Classic
У пошуках красивого і якісного кальяну багато зупиняють свій вибір саме на цій моделі. Поглянувши на неї, ви і самі в цьому переконаєтеся. Купити кальян Mr. Woo...
Виробник:
Mr. Wood
Категорія:
Кальян
9424 грн.
 • Швидка доставка
  в будь-яку точку

 • Всебічна захищеність
  покупця

 • Зручні способи
  оплати

 • Товар можна обміняти
  по гарантії