Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Виробник Душа: шахти для кальянів

душа лого

Бренд Душа - один з найпопулярніших російських брендів, пік слави, якого припав під кінець 2017 року. І, що саме, цікаве, на кальянний ринок цей виробник увійшов не самими бюджетними своїми пристроями. Його кальяни - це елітні прилади, розраховані на споживача з більш ніж середнім доходом.

У своїх приладах цей виробник показує історію, поєднану з ідеєю. Його продукт це не просто курильний пристосування, це - душа кальяну.

У своїх пристроях бренд Душа пропонує дві серії: Stainless (масивний кальян з нержавійки) та Wood (нержавейка + дерево). Що цікаво, то серія Wood вважається бюджетною в порівнянні з Stainless. Рішення купити кальян Душа ще нікого не розчарувало, але вирішувати Вам!

Фільтри

Коротко

Детально

Шахта для кальяна Душа Black
Blade Hookah - це український виробник, що пропонує курцям свій асортимент кальянів. При цьому всі вони по-своєму привабливі й оригінальні. Але це не єдина перевага виробів цього бренду. Якість і високі курильні характеристики - це те чим володіють кальяни Blade Hookah. У зв'язку з цим, рішення купити шахту Blade HookahOne буде вірним і завжди виправданим.Шахта виглядає стильно, яскраво і красиво. Її дизайн цікавий і притягує до себе увагу. При цьому курець сам може вибрати бажаний колір шахти з усіх варіантів, пропонованих виробником. Таким чином, можна купити недорого шахту для кальяну Блейд Хука Ван, яка буде найбільше підходити під загальний інтер'єр приміщення.Матеріал шахти - нержавіюча сталь і алюміній. Таке рішення робить шахту стійкішою до негативного впливу вологи. Шахта не піддається корозії і окисленню, а це значить, що прослужить вона максимально довго і якісно. Сам процес куріння супроводжується приємним, смачним і ароматним димом в поєднанні з легкої тягою. Наявність дифузора дозволить регулювати її під власне перевагу. Купити в Києві шахту для кальяну Blade Hookah One зможе кожен бажаючий. Порадуйте себе таким придбанням, насолоджуючись курінням з його допомогою в повне своє задоволення. Blade Hookah - це український виробник, що пропонує курцям свій асортимент кальянів. При цьому всі вони по-своєму привабливі й оригінальні. Але це не єдина пере Blade Hookah - це український виробник, що пропонує курцям свій асортимент кальянів. При цьому всі вони по-своєму привабливі й оригінальні. Але це не єдина пере...
Blade Hookah - це український виробник, що пропонує курцям свій асортимент кальянів. При цьому всі вони по-своєму привабливі й оригінальні. Але це не єдина пере...
Виробник:
Душа
4923 грн.
 • Швидка доставка
  в будь-яку точку

 • Всебічна захищеність
  покупця

 • Зручні способи
  оплати

 • Товар можна обміняти
  по гарантії