Kupit Kalyan
 • (093) 204-45-04
 • (098) 204-45-04
0

Виробник Darkside: аксесуари для кальянів

Darkside

Бренд «Darkside» - це російський виробник, який випускає різні кальянні аксесуари і тютюн. При цьому сам тютюн цього виробника випускається серіями, що мають свої бренди: «DARKSIDE», «DAILY HOOKAH», «D-GASTRO», «D-MINI».

Вперше ринок познайомився з товарами цього виробника в 2015 році. На сьогоднішній день продукцію Darkside можна побачити в 11 країнах. Сама ж компанія має два виробничих підприємства, що вже говорить багато про що. За версією «JohnCaliano awards» саме DARKSIDE в 2018 році був визнаний кращим кальянним брендом.

Кожен прилад, товар цього виробника має високу якість і відповідає всім стандартам. В ході виробництва використовуються найновіші технології та розробки. З року в рік цей бренд стає все більш і більш популярним, захоплюючи все більше і більше аудиторії і по всьому світу. Багато курців відзначають для себе цього виробника як стоїть бренд, який випускає високоякісні вироби.

Фільтри

Коротко

Детально

Шахта для кальяна Darkside Orion
Бренд Darkside багатьом відомий як виробник тютюну. Але прийнявши рішення зайнятися виробництвом шахт, він не прогадав. Вироби швидко стали популярними і стали затребуваними на кальянном ринку. Їм характерний стриманий дизайн і високі курильні характеристики. Купити шахту для кальяну Darkside Orion - це придбати один з пристроїв цього бренду, яке порадує кожного свого власника.Зроблена шахта з нержавіючої сталі. Цей матеріал один з кращих для такого роду виробів, так як він не просто ні боїться впливу вологи, але і не піддається корозії і окисленню. А це означає, що прослужить шахта максимально довго і якісно. При цьому її первинний зовнішній вигляд буде таким же привабливим, як і під час покупки. Можна купити недорого шахту для кальяну дарксайд Оріон і самому переконається у всіх її перевагах.Зовні шахта покрита спеціальною фарбою, що надає їй свого особливого привабливого вигляду. Вона відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, будь то звичайна квартира або дорогий ресторан. А сам курильний процес за допомогою цієї шахти буде якісним, легким і смачним. Сталь добре охолоджує дим, доводячи його до приємної курцеві температури. Купити в Києві шахту для кальяну Darkside Orion зможе кожен бажаючий. І це буде один з кращих виборів на користь якості і краси. Бренд Darkside багатьом відомий як виробник тютюну. Але прийнявши рішення зайнятися виробництвом шахт, він не прогадав. Вироби швидко стали популярними і стали Бренд Darkside багатьом відомий як виробник тютюну. Але прийнявши рішення зайнятися виробництвом шахт, він не прогадав. Вироби швидко стали популярними і стали ...
Бренд Darkside багатьом відомий як виробник тютюну. Але прийнявши рішення зайнятися виробництвом шахт, він не прогадав. Вироби швидко стали популярними і стали ...
Виробник:
Darkside
Категорія:
Darkside
4308 грн.
 • Швидка доставка
  в будь-яку точку

 • Всебічна захищеність
  покупця

 • Зручні способи
  оплати

 • Товар можна обміняти
  по гарантії